Przewodnik dla studentów I roku

Informator o wydziale

Informacje bieżące dla edycji 2021/2022

Regulamin OWiUR 2021

Wytyczne dotyczące zawodów szkolnych XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Szanowni Państwo,
W przesłałam już testy i materiały do zadań praktycznych w blokach zgłoszonych przez Państwa szkołę.
Nie ma w tym roku, na tym etapie, rejestracji elektronicznej.
Proszę o sporządzenie listy uczniów na poszczególne bloki i przy wejściu na salę proszę by uczniowie podpisali się na liście. Skan list proszę przesłać do mnie razem z listami laureatów poszczególnych bloków z etapu szkolnego.

W Regulaminie OWiUR, mamy załącznik nr3, który jest wzorem protokołu z etapu szkolnego, o który proszę (skan, emailem) w terminie do 10 listopada 2021.

W razie pytań i ewentualnych braków jestem dostępna 24/24, 7/7.

Pozdrawiam Serdecznie i Życzę Państwu i Uczniom powodzenia na tym etapie naszych zmagań.

Kontakt:

Małgorzata Wyrzykowska