Studenci Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach,

Rozpoczęła się ankietyzacja zajęć dydaktycznych po semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021.
Celem ankietyzacji jest ocena sposobu realizacji zajęć dydaktycznych przez wszystkich nauczycieli akademickich.

Biorąc udział w ankietyzacji możecie:
• ocenić sposób wypełniania przez nauczycieli akademickich obowiązków dydaktycznych,
• wpływać na doskonalenie systemu jakości kształcenia,
• przedstawiać dodatkowe uwagi dotyczące przebiegu zajęć, ich jakości oraz warunków realizacji danej formy zajęć dydaktycznych.
Przypominam jednocześnie, iż ocena jest dobrowolna, a cały proces ankietyzacji jest anonimowy.
Ankiety można wypełnić w terminie do 31 października 2021 roku po zalogowaniu się
na własne konto w systemie UsosWeb.

UWAGA! - w przypadku badania ankietowego studentów ostatniego semestru studiów, oceny zajęć zrealizowanych w semestrze letnim należy dokonać bezpośrednio po zakończeniu zajęć, przed egzaminem dyplomowym.
Należy przejść do zakładki dla studentów, wybrać pozycję ankiety, a następnie przejść do ankiety dotyczącej danych zajęć.

Zachęcam do wzięcia udziału w ankietyzacji.

Państwa opinia o zajęciach jest dla nas bardzo ważna.

W razie problemów lub wątpliwości proszę o kontakt z Wydziałowym Koordynatorem ds. ankietyzacji Panią dr inż. Ewą Salamończyk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z Dziekanatem Wydziału: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z góry dziękuję za zaangażowanie.

Prof. dr hab. Marek Gugała
Dziekan Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach