Osoby przyjęte na studia stacjonarne II stopnia od semestru letniego w roku akademickim 2021/2022 proszone są o zgłaszanie się do Dziekanatu w godzinach przyjęć Dziekanatu, w celu:

• podpisania ślubowania,
  • odebrania elektronicznej legitymacji studenckiej – dotyczy osób, które nie posiadają legitymacji studenckiej wydanej przez UPH. Aby otrzymać legitymację należy wnieść opłatę za ELS w wysokości 22 zł na indywidualny numer konta bankowego wygenerowany w systemie USOSweb. Dostęp do systemu możliwy będzie od 22 lutego 2022 r. (możliwość odbioru legitymacji co najmniej po 7 dniach od dokonania opłaty)
  • złożenia zaświadczenia od lekarza medycyny pracy – dotyczy studentów z kierunku rolnictwo oraz zoopsychologia z animaloterapią. Przypominamy, iż złożenie zaświadczenia jest obowiązkowe. Studenci, którzy nie dopełnią tych formalności, nie będą mogli odebrać legitymacji studenckiej lub jej przedłużyć.

Wykaz placówek, w których można wykonać badania u lekarza medycyny pracy.

W razie pytań proszę o kontakt bezpośrednio z Dziekanatem Wydziału -  telefoniczny: 25 643 13 26 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA!

Studenci z kierunków: gospodarka przestrzenna oraz zoopsychologia z animaloterapią – bardzo proszę o dokonanie zapisu na przedmiot z dziedziny nauk humanistycznych – realizacja przedmiotu jest obowiązkowa.
Zapisy trwają do 27 lutego 2022 r. za pośrednictwem systemu usosweb.