W związku z otrzymaną dotacją podmiotową na 2022 r., wnioski o przyznanie zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej dla doktorantów należy złożyć w terminie do 28 czerwca 2022 r.

Zgodnie z regulaminem, kompletne wnioski wraz z wymaganymi załącznikami, w tym klauzulę informacyjną należy złożyć u kierownika studiów doktoranckich.

- dyscyplina agronomia – dr hab. inż. Beata Kuziemska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 25 643 13 56,

Wydział Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach, ul. Prusa 14, 08-110 Siedlce

- dyscyplina zootechnika – dr hab. inż. Ewa Wójcik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 25 643 12 12,
Wydział Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach, ul. Prusa 14, 08-110 Siedlce,

Warunki i tryb przyznawania stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej dla doktorantów studiów stacjonarnych określa załącznik do Zarządzenia 28/2015 Rektora UPH z dnia 20 kwietnia 2015 r. z późn. zm.

Jednocześnie przypominamy, iż obowiązek przedłożenia kompletnych dokumentów spoczywa na doktorancie.

Regulamin zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej dla doktorantów studiów stacjonarnych

Wniosek o przyznanie stypendium z dotacji projakościowej

Kwestionariusz osiągnięć