WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII
I NAUK O ZWIERZĘTACH

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Vytautas Magnus University Agriculture Academy z Litwy zachęca do rozpoczęcia studiów w ramach programu Erasmus+.

informacja o uczelni - załącznik 1

wykaz kursów - załącznik 2

Baner ponad 20 000 stypendiw 900x600 1

Ponad 20 000 miejsc na bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander #NeverStopLearning Język angielski, nowoczesne technologie i kompetencje przyszłości oraz inwestycje giełdowe – to tylko wybrane zagadnienia, które pojawiają się w nowej edycji Stypendiów Santander. Rozwój kompetencji poza zajęciami oraz uzyskiwanie różnych certyfikatów i dyplomów jest bardzo dobrze widziane przez pracodawców. Dlatego zachęcamy do zapoznania się proponowanymi kursami.

Obecnie trwają nabory na:

 • Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council 2023

10 000 miejsc na bezpłatny kurs języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1. Program daje możliwość rozwoju praktycznych umiejętności językowych poprzez dostęp do interaktywnej platformy English Online Self-Study, webinariów Live25 oraz lekcji online z nauczycielami British Council. Uczestnicy najbardziej zaangażowani w naukę otrzymają możliwość zdania bezpłatnego testu IELTS.

Aplikuj do 14 maja 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts-2023

 • Stypendium Santander | Excel for All 2023

5 000 miejsc na bezpłatny kurs online z obsługi programu Excel na poziomie podstawowym lub zaawansowanym (Visual Basic Excel) na platformie e-learningowej Udemy. Program pozwala na poznanie pełnego potencjału programu Excel w tym m. in. wykorzystania podstawowych formuł, automatyzacja codziennych zadań (makra i VBA), operacje na dużych zestawach danych, tworzenie dynamicznych raportów i wiele innych. Kursy prowadzone są w języku angielskim, hiszpańskim lub portugalskim. Po realizacji kursu uczestnicy będą mogli pobrać certyfikat ukończenia.

Aplikuj do 16 maja 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/excel-for-all-2023

 • Stypendium Santander Skills | Business for All 2023 - Harvard Business School Publishing
  5 000 miejsc na kurs online zaprojektowany przez ekspertów z jednej z najbardziej renomowanych uczelni na świecie. Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z dwóch kursów dostępnych w j. angielskim, hiszpańskim lub portugalskim: Business Fundamentals (podstawy marketingu, finansów, negocjacji i obsługi klienta) oraz Managing Yourself (podejmowanie decyzji, zarządzania czasem, wpływanie na innych). Po pomyślnym ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat wystawiony przez Harvard Business School Publishing.
  Aplikuj do 22 maja 2023 r.
  Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-business-for-all-2023
 • Stypendium Rozwojowe Santander | Inwestowanie na giełdzie SGH & GPW  

400 miejsc na kurs online z wykładowcami dla osób zainteresowanych inwestowaniem na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Zostaną poruszone zagadnienia, takie jak m.in. funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat. 40-tu najlepszych uczestników weźmie udział w jednodniowych warsztatach w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Kurs organizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie przy współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych.

Aplikuj do 31 marca 2023 r.  

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/sgh_gpw_2023

 • Stypendium Rozwojowe Santander | Akademia Przedsiębiorczości UMCS 2023

500 miejsc na cykl spotkań z ekspertami na temat nowoczesnych technologii takich jak automatyzacja, robotyzacja, cyberbezpieczeństwo czy sztuczna inteligencja i ich wpływ na społeczeństwo oraz rynek pracy. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie zawody mogą w niedalekiej przyszłości zniknąć, a jakie kompetencje będą poszukiwane przez pracodawców.

Aplikuj do 21 marca 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/ap_umcs_2023

Zalecamy otwieranie powyższych linków z użyciem najnowszej przeglądarki np. Google Chrome w celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej.

Zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com/pl oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.

W razie pytań prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacje o programie 

Szanowni Państwo

Studenci Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach

Trwa ankietyzacja zajęć dydaktycznych po semestrze zimowym w roku akademickim 2022/2023.
Celem ankietyzacji jest ocena sposobu realizacji zajęć dydaktycznych przez nauczycieli akademickich.
Biorąc udział w ankietyzacji możecie Państwo:

 • ocenić sposób wypełniania przez nauczycieli akademickich obowiązków dydaktycznych,
 • wpływać na doskonalenie systemu jakości kształcenia,
 • przedstawiać dodatkowe uwagi dotyczące przebiegu zajęć, ich jakości oraz warunków realizacji danej formy zajęć dydaktycznych.

Przypominam, iż ocena jest dobrowolna, a cały proces ankietyzacji jest anonimowy.

Ankiety można wypełnić w terminie do 15 kwietnia 2023 roku po zalogowaniu się na własne konto w systemie USOSWeb.
Należy przejść do zakładki dla studentów, wybrać pozycję ankiety, a następnie przejść do ankiety dotyczącej danych zajęć.

Zapraszam do wzięcia udziału.
Państwa opinia o zajęciach jest dla nas bardzo ważna.


W razie problemów lub wątpliwości proszę o kontakt z Wydziałowym Koordynatorem ds. ankietyzacji Panią dr inż. Ewą Salamończyk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Z góry dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas

dr hab. inż. Jacek Sosnowski, prof. uczelni

Dziekan Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach

Ogłoszenie Dziekana 

Szanowni Państwo,

W miesiącach lipiec-wrzesień 2023 r. będzie realizowana VII edycja programu „Praktyki u Marszałka”

Praktyki adresowane są do studentów studiów stacjonarnych uczelni państwowych oraz prywatnych zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego, którzy ukończyli pierwszy semestr studiów i są mieszkańcami Mazowsza.

Szczegóły są dostępne tutaj oraz na stronie https://mazovia.pl/pl/oferty-pracy/praktyki-u-marszalka-w-2023-r.html