WYDZIAŁ NAUK ROLNICZYCH

zyczenia wielkanoc 2023

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych studentom, pracownikom
oraz przyjaciołom Wydziału Nauk Rolniczych
składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i radości.
Niech te święta przyniosą nadzieję, optymizm oraz wiarę w lepsze jutro, a chwile
spędzone w gronie najbliższych dodadzą otuchy i pozwolą przezwyciężyć wszystkie trudności

dr hab. inż. Jacek Sosnowski, prof. uczelni
Dziekan Wydziału Nauk Rolniczych

0decfa3f f6b3 4717 ac9e 23cc0f1431c4 1

22 marca br. w Hotelu Aleksandria w ramach obchodów 55-lecia rozpoczęcia działalności dydaktycznej i naukowej Uniwersytetu odbyło się Seminarium „Kształcenie rolnicze - perspektywy i zagrożenia” zorganizowane przez Wydział Nauk Rolniczych pod patronatem honorowym JM Rektora, Pana prof. dr hab. Mirosława Minkiny.

W dniu 4 marca br. w ramach V Światowego Dnia Inżyniera, który odbywał się pod hasłem "Inżynierskie rozwiązania dla zrównoważonego świata", Wydział Nauk Rolniczych zorganizował przy współpracy z interesariuszami z otoczenia społeczno-gospodarczego seminaria popularno-naukowe i wykłady.