WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII
I NAUK O ZWIERZĘTACH

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

IMG 0b000b2ffa54a19b00c327f93ee98ab5 V

W dniach 6-7 września 2023 r. odbyła się XLV Konferencja Naukowa z cyklu - Rejonizacja chwastów segetalnych w Polsce, której organizatorem był Instytut Rolnictwa i Ogrodnictwa Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach we współpracy z uczelnią partnerską - Wołyńskim Uniwersytetem Narodowy im. Lesii Ukrainki w Łucku. Tematem wiodącym konferencji była „Bioróżnorodność w krajobrazie rolniczym”

Zdjcie wsplne
W dniach 20 – 24 czerwca 2023 r. w ramach programu Erasmus+ w Instytucie Rolnictwa i Ogrodnictwa Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach gościliśmy Panią Prof. Dr Mirellę Clausi z Uniwersytetu w Katanii oraz Pana Prof. Dr.Eustachio Tarasco z Uniwersytetu w Bari.

IMG 20230613 101207

W dniu 13 czerwca 2023 roku w Instytucie Rolnictwa i Ogrodnictwa odbyło się seminarium naukowe na tematy: "Biostymulacja w teorii i w praktyce" oraz "Możliwości rozwoju kariery zawodowej po kierunkach rolniczych". Prelegentami seminarium byli pracownicy Timac Agro Polska, Pani mgr inż. Agnieszka Lenart Dyrektor Regionalny Sprzedaży Mazowsza Południowego, Pan inż. Wojciech Prokop Dyrektor Regionalny Sprzedaży na Podlasiu oraz towarzyszył im Pan mgr inż. Krystian Chudowolski Dyrektor Regionalny Mazowsza Północnego.